Zaproszenie na piwo
29 września 2013
Międzynarodowy Festiwal Opowiadania
1 października 2013

Chodzenie i patrzenie, to aktywności, którym zazwyczaj poświęca się najwięcej czasu podczas wizyty w muzeum. Przy okazji wystawy “Dzień jest za krótki” postanowiliśmy poszerzyć repertuar czynności, które będziemy wspólnie wykonywać zarówno w przestrzeni wystawy, jak i w całym muzeum.

KTOŚ INNY

Przestań by sobą i brać na serio obowiązek rozumienia sztuki współczesnej. Przyjmij inną perspektywę i nałóż strój jednej z zaproponowanych postaci. Może będzie Ci łatwiej, gdy przebrany za kuratora pokręcisz się po wystawie lub przywdziawszy szlafrok i kapcie poczujesz się jak u siebie.

INTYMNY KOLAŻ

Na wystawie zaprezentowane zostały notatniki artystów. My chcemy stworzyć wspólne dzieło przy pomocy ostatnich kartek ze szkolnych zeszytów, które często pokryte są zapiskami ze szkolnej rzeczywistości. Weź ze sobą swoje zeszyty- te których kartki pokryłeś rysunkami i osobistymi zapiskami – lub po prostu przynieś już przygotowane kartki. Razem stworzymy nietypowy kolaż.

SURFOWANIE PO WYSTAWIE

Przy pomocy kolorowych kropek wybierzemy interesujące was dzieła i stworzymy alternatywną trasę po wystawie – trasę, którą Ci, którzy nie uczestniczyli „Wieczorze w muzeum”, będą mogli zwiedzić wirtualnie.

OPROWADZANIE W RYTMIE CODZIENNYCH CZYNNOŚCI

O godzinie 14.00, 16.00 i 18.00 rozpoczniemy oprowadzanie po wystawie „Dzień jest za krótki”, w których kierować się będziemy rytmem codziennych czynności.

FOTKA Z WYSTAWY

Zrób sobie zdjęcie podczas wizyty w muzeum i wyślij na nasz oficjalny profil na Facebook’u – dwa najciekawsze zdjęcia nagrodzimy koszulkami z szablonami autorstwa grupy LUXUS.

„WIECZÓR W MUZEUM” 4. października, piątek, godz.14.00 – 20.00, wstęp bezpłatny

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *