Podsumowanie cyklu Przedmieścia Wrocławia – sesja naukowa.
18 stycznia 2017
Kabaret Hrabi
„Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik !”
20 stycznia 2017

„Sobota przy kawie”

Źródło: Cafe Targowa

Źródło: Cafe Targowa

Wspólnie z Oddziałem Wojskowym PTTK przy Klubie 4 RBLog, zapraszamy Państwa na pyszną kawę. Poczujemy aromat świeżo parzonych autorskich mieszanek kawy, sprawdzimy ich smak, a mistrz świata z 2016 roku Filip Kucharczyk opowie o swojej fascynacji, zwycięstwie w zawodach i podróży do Kolumbii w poszukiwaniu ciekawych odmian kawy.

Spotykamy się w Pracowni Food Think Tank, ul. Łokietka 6, w sobotę 28 stycznia o godz. 10.30. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa tel. 500 035 134, owpttksow@wp.pl Koszt udziału w spotkaniu 10 zł/osobę.

Cafe Targowa, malutka kawiarenka znajduje się wśród stoisk kwiatowych w Hali Targowej. To królestwo Filipa Kucharczyka, który w ubiegłym roku został mistrzem Polski w parzeniu kawy z użyciem aeropressu i reprezentował nas w Dublinie na mistrzostwach świata 2016 WORLD CHAMPIONSHIP Aeropress. Wynik? Zwycięstwo! Cafe Targowa, to tak naprawdę tylko kilka stołków, ale za to wspaniała atmosfera. Miejsce, w którym zatrzymują się studenci biegnący na zajęcia na pobliskim uniwersytecie i ASP. Turyści długo rozglądają się po Hali Targowej nim tu dotrą, ale u celu czeka ich zachwycający smak i przyjazny klimat. Zawsze jak tu jestem słyszę obce języki i ciepłe opinie o kawie. Musicie jej spróbować!

Uwaga! Sobotnie spotkanie jest w innym miejscu, ponieważ w Hali Targowej jest za mało miejsca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *