BĄDŹMY BLIŻEJ SIEBIE…

Noc Muzeów w Muzeum Narodowym
14 maja 2013
Prelekcja w Klubie 4 RBLog.
15 maja 2013

BĄDŹMY BLIŻEJ SIEBIE…

Fryderyk zdecydował, że będzie.

Dostałem ciekawe zaproszenie na warsztat rozwoju osobistego w majowym Parku Południowym 🙂 W sobotę 18 maja o godz.11 z kocami i piciem zbieramy się pod pomnikiem Chopina i szukamy dla siebie zacisznej polanki. Przez 3 godziny będziesz mieć okazję nawiązać na nowo lub wzmocnić najważniejszą relację jaką masz w życiu – związek ze sobą. To nie egoizm czy nadmierna koncentracja na sobie – to zdrowe zadbanie o siebie, zamiast uciekania, umniejszania czy porzucania.

zobacz Okazuje się, że dla wielu z nas najtrudniej spotkać się ze sobą samym, usłyszeć siebie, poczuć swoją wartość bez odniesienia do osiągnięć i określonych umiejętności.  Doskonale rozpoznajemy potrzeby innych, troszczymy się o nich i realizujemy się w tym zadaniu i tylko w momentach kryzysu pytamy – a co ze mną? Warto nie czekać na taki krytyczny moment i poświecić sobie trochę czasu i uwagi już teraz.  Kim jestem? Jak mogę się docenić i wesprzeć? Jak o siebie zadbać i wśród wielu głosów, które na coś mnie namawiają, od czegoś odwodzą, o coś proszą – usłyszeć swój.

Spróbujemy nawiązać ten intymny kontakt ze sobą poprzez ćwiczenia, inspiracje naturą, pomoc innych uczestników w grupie.

Korzyści ze spotkania to:

• wzmocnienie poczucia własnej wartości

• wzmocnienie poczucia tożsamości i spójności wewnętrznej

• większa samoświadomość i znajomość siebie

• budowanie zaufania i oparcia w sobie

• możliwość głębokiego relaksu i odprężenia

• poznanie praktycznych sposobów wspierania siebie i „powrotu do siebie”, które można stosować na co dzień

• spotkanie z inspirującymi osobami

Zgłoszenia swojego uczestnictwa pod tel. 506191823 – organizatorom zależy na pracy w kameralnej grupie.

Koszt warsztatu to 37zł (w tym materiały i słodki poczęstunek jak na piknik przystało).

A co z pogodą? Składamy zamówienie do wszechświata na słońce i nie martwimy się tym (w razie deszczu jest przygotowana alternatywa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *