Targi Turystyczne „Zimowy Dolny Śląsk”
22 listopada 2013
Już otwarta wystawa „Sztuka polska XVII-XIX w.”
26 listopada 2013

Wspólnie z Wrocławskim Rowerem Miejskim oraz z fanpagem „Miejsca we Wrocławiu o których nie miałeś pojęcia” (www.facebook.com/MiejscaWeWroclawiu) zapraszam na wycieczkę rowerową w czwartek, godz. 10.00. Spotkanie przy stacji WRM Corte Verona (ul. Grabiszyńska, okolice – Hutmen). Razem  ruszamy na południe w kierunku Parku Grabiszyńskiego i Ślęzy. Na wycieczkę przygotowaliśmy 20 miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń.

Z końcem listopada, kończy się czas przejazdów i wycieczek na rowerach WRM. Mamy za sobą świetny sezon, dlatego w podziękowaniu dla naszych niezawodnych użytkowników, którzy wypożyczali jednoślady już ponad 450 000 razy, razem z fanpagem „Miejsca we Wrocławiu o których nie miałeś pojęcia” (www.facebook.com/MiejscaWeWroclawiu) i zaprzyjaźnionymi wrocławskimi przewodnikami, przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę.

Już w przyszłym tygodniu zaprosimy Was na serię zaskakujących wycieczek rowerowych, podczas których postaramy się pokazać Wam Wrocław, jakiego dotąd nie znaliście. Na trasie wycieczek nie zabranie oczywiście „miejsc, o których nie mieliście pojęcia”…

Czy wiecie, że w Parku Grabiszyńskim był punkt widokowy, z którego dawniej podziwiano panoramę Sudetów?

Czy wiecie, w jaki sposób Eugeniusz Romer związany był z Wrocławiem i dlaczego jego imieniem nazwano piękną aleję parkową?

Czy wiecie, gdzie podpisano kapitulację Festung Breslau?

Czy wiecie, gdzie ukryto zrabowane dzieła sztuki z Muzeum Narodowego?

O tych i wielu innych ciekawostkach dowiecie się ruszając z nami na rowerowe wyprawy po mieście…

Harmonogram pozostałych wycieczek:

Piątek, godz. 13.00. Spotkanie przy stacji WRM Galeria Dominikańska. Wycieczkę na północ miasta, podczas której przekonamy się o urokach i tajemnicach Wielkiej Wyspy, poprowadzi p. Michał (www.wratislaviatour.com).

Sobota, godz. 11.00. Spotkanie przy stacji WRM Rondo Verona (rondo przy ul. Powstańców Śląskich). Na wycieczkę po Grabiszynku i okolicach zabierze nas p. Michał.

Niedziela, godz. 11.00. Spotkanie przy stacji WRM Magnolia (ul. Legnicka). W czasie wycieczki z p. Michałem będziemy odkrywać zachodnią część miasta – m.in. Popowice i Kozanów.

Zapisy prowadzone są mailowo. Wystarczy wysłać wiadomość na adres wycieczki@nextbike.pl w tytule wpisując dzień wycieczki (wtorek, czwartek, piątek lub sobotę), a w treści – imię, nazwisko i numer telefonu. Już we wtorek 20 pierwszych zgłoszeń na każdy z terminów potwierdzimy oficjalnym zaproszeniem.

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY

Wycieczki odbędą się na rowerach WRM, dostarczonych na miejsce zbiórki przez operatora. Przybliżony czas każdej wycieczki to 2 godziny. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu.

Prosimy ubrać się ciepło i wygodnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *