Znaczy wzrost cen biletów do ZOO.

Uroczystość 77. rocznicy ogłoszenia Prawd Polaków spod Znaku Rodła
2 marca 2015
Trójkowy Znak Jakości dla Wrocławia
7 kwietnia 2015

Znaczy wzrost cen biletów do ZOO.

Portal www.wroclaw.pl podaje nowy cennik biletów do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Uwaga bilet grupowy ulgowy wzrasta z 12 zł na 20 zł!

Od 1 kwietnia rusza w zoo sezon letni. Od tego dnia zmieniają się godziny otwarcia zoo, przybędzie pór karmienia zwierząt i czynne będzie wejście od strony Odry przez Bramę Japońską. Poza tym zmieniają się ceny biletów. Za normalny bilet zapłacimy 40 zł. Nowy cennik zacznie obowiązywać dopiero od 16 kwietnia.

Ma to związek z planowaną w dniach 13-15 kwietnia przerwą techniczną w Afrykarium, które będzie wtedy nieczynne.

Nowe ceny, podobnie jak dotychczasowe obejmują wejście do zoo wraz ze zwiedzaniem Afrykarium i pozostałych jedenastu pawilonów znajdujących się na terenie ogrodu.

Cennik-zoo.1

Bonusy szykuje zoo dla posiadaczy wrocławskiej karty miejskiej UrbanCard Premium, którzy dostaną 10 proc. zniżkę przy zakupie kart rocznego wstępu.

Dla wszystkich posiadających wrocławską kartę miejską UrbanCard obowiązują zniżki w wysokości 5 proc. w każdej kategorii biletów (bilet normalny, bilet ulgowy, bilet rodzinny). Ta zniżka nie będzie jednak obowiązywała przy specjalnych promocyjnych cenach: dla rodzin w poniedziałki, studentów w środy oraz dla emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w czwartki. Wystarczy przy zakupie biletu pokazać kartę w kasie.

Ponadto utrzymane będą specjalne, promocyjne ceny biletów rodzinnych w poniedziałki, dla emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w czwartki oraz studentów w środy. Nie zmienia się także cena kart rocznego wstępu.

Źródło www.wroclaw.pl

Autor: Eliza Głowicka-Wolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *