„Wrocław za pół ceny”

Czas na wielkanocne klimaty
17 marca 2014
Sobota w Ratuszu
6 kwietnia 2014

„Wrocław za pół ceny”

„Wrocław za pół ceny” zaplanowano na weekend 11-13 lipca br., a udział w niej wezmą takie podmioty, jak hotele, restauracje, obiekty, miejsca i wydarzenia dotyczące szeroko pojętej kultury, rozrywki i wypoczynku – czyli wszelkie atrakcje ulokowane we Wrocławiu.

Korzyść dla siebie, korzyść dla miasta

DOT, który w całości odpowiada za promocję wydarzenia i w większości ją finansuje, zaprasza więc wszystkie ww. placówki do zasilenia swoimi propozycjami „Wrocławia za pół ceny”. Stając się gestorem tego projektu, z symbolicznym wkładem finansowym, można z powodzeniem zareklamować własne usługi i wydarzenia, a jednocześnie przyczynić się do utrwalenia wizerunku Wrocławia jako miejsca przyjaznego i atrakcyjnego dla jego mieszkańców, Dolnoślązaków, ale i przybyszów z całej Polski – pod względem turystycznym, kulturalnym czy wypoczynkowym. Szczególnie zaś 11-13.07, ponieważ właśnie wtedy wszelkie wrocławskie obiekty, miejsca i imprezy będą dla nich dostępne w promocyjnych cenach. Będzie można taniej zjeść w restauracjach i przenocować w hotelach, a także zwiedzić muzea, galerie i inne przybytki kultury czy rozrywki.

Wpisz się na listę

Jak mówi dyrektor wrocławskiego Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej Rajmund Papiernik, lista podmiotów, które chciałyby przyłączyć się do akcji „Wrocław za pół ceny”, jest otwarta do końca marca br.

W zamian za przystąpienie do projektu organizatorzy obiecują, między innymi, promocję: w mediach społecznościowych: FB (min. 50 razy na fanpage’u podczas akcji), Pinterest (zdjęcia podmiotu min. 50 razy), Twitter (min. 50 tweetów), Youtoube (2-3-minutowe filmiki o miejscach i obiektach), poprzez stronę www.dolnyslask.info.pl, w newsletterze docierającym do ponad 20 tys. użytkowników, w punktach informacji turystycznej, na uczelniach w regionie czy, w zasięgu ogólnopolskim – przez onet.pl.

Dla porównania, październikowa akcja DOT-u, dotycząca regionu, „wypracowała” ok. 2600 fanów na FB (całkowity zasięg blisko 40,3 tys. osób), 40 tys. unikalnych użytkowników strony (w ciągu trzech dni 24,5 tys. odsłon).

Wszystkie miejskie podmioty, zainteresowane przystąpieniem do akcji „Wrocław za pół ceny”, proszone są o kontakt z Dolnośląską Organizacją Turystyczną (ul. Świdnicka 44) pod adresem e-mailowym: marta.zawila@dot.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *