„SZCZEPIN W LUKRZE LUXUSU”

LUXUS w MWW
10 maja 2013
„Zegarmistrz światła”
10 maja 2013

„SZCZEPIN W LUKRZE LUXUSU”

foto MWWRównolegle z otwarciem wystawy „Magazyn LUXUS” odbędzie się czwarta odsłona projektu „Samoobsługowe Muzeum”. Interaktywna instalacja „Szczepin w lukrze Luxusu” jest wynikiem twórczego dialogu pomiędzy Grupą LUXUS, a Patrycją Mastej, autorką komponentów obrazu. Nieskrępowana zabawa wielkoformatowymi magnesami pozwoli na przećwiczenie swobody wyrazu właściwej artystom reprezentującym grupę. Na tle 32-metrowej panoramy odnajdziemy pejzaż otaczającego nas osiedla Szczepin. Ruchome elementy, za pomocą których będziemy mogli proponować niecodzienne aranżacje ulic i podwórek, przedstawiają pożądane przez ogół akcesoria, nie tylko reprezentujące luksus.

Dołącz się do nieograniczonej czasowo i twórczo zabawy. Przyjdź i wmieszaj LUXUS w zwyczajną rzeczywistość osiedla. Otwórz się na swobodne łączenie obrazów w nowe jakości. Ułóż z magnesów własny wizualny komentarz do doświadczeń zebranych podczas zwiedzania wystawy Grupy LUXUS. Możesz posłużyć się motywami wykorzystywanymi przez artystów budując trwale piękne torty lub wprowadzić w szare mury intensywności koloru i treści z pomocą szablonów, jak i zaproponować własną grę z ideą LUXUSU.

Zastanów się co dla Ciebie jest lub mogłoby być dobrem luksusowym. Czy luksus jest namacalny i przejawia się tylko jako określony zbiór przedmiotów godnych pożądania? Czy może tez być stanem ducha?

„SZCZEPIN W LUKRZE LUXUSU” — WYSTAWA INTERAKTYWNA 10.5.13–2.9.13 Programy edukacyjne, Wystawa Instalacja na 2. piętrze, Muzeum Współczesne Wrocław

wstęp bezpłatny

Instalacja jest dostępna na poziomie II, czynna w godzinach otwarcia MWW, wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *