Uniwersytet Jagielloński

  Uniwersytet Jagielloński

   

  Dział Socjalny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie serdecznie dziękuje Panu za profesjonalne przybliżenie historii Wrocławia uczestnikom naszych wycieczek; pokazanie wielu nie znanych powszechnie zakątków miasta i prowadzenie wycieczki tak, że każdy wyjazd do stolicy Dolnego Śląska stawał się prawdziwą podróżniczą przygodą pełną odkryć.

  W latach 2010 i 2011 podczas zwiedzania Wrocławia mieliśmy przyjemność kilkakrotnie korzystać z Pana usług przewodnickich.

  Już podczas pierwszego pobytu we Wrocławiu znakomicie wprowadził Pan uczestników wycieczki w atmosferę tego niezwykłego miasta, starając się z ogromnym zaangażowaniem zapoznać zwiedzających z historią miejsc.

  Organizując kolejne wycieczki do Wrocławia, ich uczestnicy prosili o „tego samego przewodnika”, co poprzednio czyli o przewodnictwo Pana.

  W ciągu ostatnich kilkunastu lat pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego uczestniczyli w licznych wycieczkach do różnych miejsc w kraju i za granicą, zatem potrafią ocenić kunszt przewodnika.

  Z poważaniem

  Główny Specjalista
  Kierujący Działem Socjalnym UJ
  Mgr Maria Zofia Nanke