Dzień Książki o Wrocławiu

Dzień Europy we Wrocławiu
25 kwietnia 2013
Siostry Urszulanki odbudowują hełm.
26 kwietnia 2013

Dzień Książki o Wrocławiu

Wrocławscy pisarze oraz autorzy książek o Wrocławiu z okazji Dnia Książki spotkają się w sobotę z czytelnikami w Empiku w CH Renoma. Książki publikuje wydawnictwo Via Nova.

Wojciech Chądzyński 27 kwietnia, sobota, godz. 16.

Wojciech Chądzyński, autor serii książek o Wrocławiu, w swojej najnowszej książce Tajemnice wrocławskiej katedry i Ostrowa Tumskiego, która ukaże się niebawem, prezentuje liczne nieznane fakty i romantyczne legendy. Podczas spotkania opowie czytelnikom o swych fascynujących i owocnych historycznych poszukiwaniach.

Prof. Marek Zybura 27 kwietnia, sobota, godz. 17.30

Moje przeżycia w Festung Breslau. Z zapiskow kapłana to nieznane, pierwszy raz publikowane poruszające wspomnienia i dziennik katolickiego księdza Waltera Lasmanna. Z czytelnikami spotka się prof. Marek Zybura z Uniwersytetu Wrocławskiego, który książkę starannie opracował.

Jerzy Tomaszewski 27 kwietnia, godz. 19

Profesjonalny znawca starych przedmiotów swoją wiedzą dzielił się przez lata w programie telewizyjnym, teraz zaś wydał książkę Antykwaryczne polowania. Autor zdradzi nam, jak uczyć się rozumnie patrzeć na przedmioty antykwaryczne,i jak rozumnie je kupować.

Empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40, III piętro

Źródło www.wroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *