Rzeka Bystrzyca.
Ścieżka Jarnołtów – Ratyń. Polecam!
3 września 2018
komin elektrociepłowni
Nieoczywisty widok z góry – zobacz film.
13 listopada 2018

Wrocław nieoczywisty

Wrocław nieoczywisty

Wrocław nieoczywisty

 

Dołącz do wirtualnej wycieczki po Wrocławiu! Mieszkasz 500 km stąd? Nic to! Wyprawy organizujemy na FB Wrocław nieoczywisty.

Będzie tak: spotkają się dziennikarz i przewodnik miejski. Pojawią się jeszcze: Wrocław, kamera, tajemnice, legendy, fakty, domysły, legendy, ciekawostki, bajania i… co tam jeszcze komu potrzebne do ciekawej wycieczki. Raz ma być dynamicznie, innym razem – statycznie, teraz poprawnie, a za chwilę wielkie potknięcie i wpadka! Samo życie... :) W końcu to zwiedzanie na żywo – Twój przewodnik zawsze tak pracuje. Nie będzie żadnych poprawek, dubli, montażu. 
Że co – czasu nie masz? Katar nęka? Spodnie nieuprasowane? Żaden problem – wystarczy znaleźć nas w sieci i dołączyć do grupy. Dokąd się wybieramy? W miejsca, które wszyscy znają. Nuda? Nic z tego! Będzie mowa o SPRAWACH NIEOCZYWISTYCH. Również dla nas, bo wcale nie twierdzimy, że wiemy wszystko – w czasie wycieczki każdy będzie mógł coś dodać, skomentować, uzupełnić. Na to liczymy.
Ale uwaga: w razie złych warunków (grad, burza tropikalna, najazd kosmitów na Wrocław) transmisja zostanie przełożona na inny termin. Szkoda nam naszych elektronicznych „cacuszek”, dzięki którym możemy tę wyprawę zorganizować :-)
To jak – będziesz? Tylko się nie spóźnij na zbiórkę...

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *