Przez Kongres Świadków Jehowy i mecz Śląska nie można zwiedzać stadionu.

„Nie bój się Zemsty”
17 lipca 2013
Moje ścieżki
17 lipca 2013

Przez Kongres Świadków Jehowy i mecz Śląska nie można zwiedzać stadionu.

Od wtorku aż do końca tygodnia nie będzie możliwości zwiedzania Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Wszystko przez zaplanowane na ten okres wydarzenia – Kongres Świadków Jehowy oraz czwartkowy mecz piłkarzy Śląska w ramach ligi europejskiej. więcej…

– Informujemy, że od 16 do 21 lipca Stadion Wrocław jest zamknięty dla zwiedzających w związku z imprezami masowymi i przygotowaniami do nich. Dziś rozpoczęły się już próby Kongresu Świadków Jehowy. W środę trenują drużyny Śląska Wrocław i Rudaru Pljevlja. Czwartek jest dniem meczowym, a od piątku do niedzieli trwa Kongres Świadków Jehowy. Za utrudnienia przepraszamy. Zainteresowanych odwiedzeniem Stadionu Wrocław zapraszamy od poniedziałku 22 lipca – mówi Adam Burak, rzecznik prasowy spółki Wrocław 2012, która zarządza areną przy alei Śląskiej.

Stadion Wrocław otwarty jest 7 dni w tygodniu z wyłączeniem dni w których odbywają się imprezy masowe i dni w których trwają przygotowania do imprez. W godzinach od 10 do 18 można za darmo wejść na esplanadę i trybuny. Możliwe jest również pełne zwiedzenie areny (m.in. szatnie zawodników, strefa VIP, strefa Mediów, areszt).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *