GORĄCE EKSPERYMENTY. PROSTO Z PIECA

Duch dawnego Chang’an.
6 sierpnia 2013
Wrocławski Bazar Smakoszy
8 sierpnia 2013

GORĄCE EKSPERYMENTY. PROSTO Z PIECA

plakatokWystawa podsumowuje całoroczną pracę uczestników pracowni autorskich działających w Centrum Kultury AGORA:

 ● pracowni ceramicznej (m.in. naczynia ceramiczne, lepione z wałeczków, toczone na kole garncarskim, odciskane z form, mozaiki ceramiczne, malarstwo na kaflach, płaskorzeźby, angoby, rzeźby i obiekty użytkowe np. donice), prowadzonej przez Łukasza Karkoszkę – asystenta w pracowni Technik i Technologii Ceramicznych na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

 ● szklarskiej (obrazy szklane, rzeźby fusingowe, witraże), kierowanej przez Marię Kuleszę – absolwentkę wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, autorkę unikatowych statuetek, m.in. na Przegląd Piosenki Aktorskiej, Pióra Fredry oraz Harmonia Viva.

● biżuterii artystycznej ( m.in. komplet biżuterii ze szkła fusingowego, biżuteria skórzana z elementami fusingu, bransoletki z mozaiki, szklane breloki do kluczy, kolie z wiosennych kwiatów), prowadzonej przez Bożenę Dwornik-Czok, absolwentkę wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, zajmującej się projektowaniem i tworzeniem biżuterii łącząc różne materiały, z wykorzystaniem technik jubilerskich i własnego pomysłu. więcej…

wystawa Pracowni Autorskich CK AGORA  MALARSTWO/CERAMIKA/SZKŁO/BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA

wernisaż: 29 sierpnia, godz. 18:00

wystawa czynna do 18 września, godz. 9.00-17.00

Galeria Centrum Kultury AGORA, wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *