Dzień Dziecka uczcimy w MWW

Opowieści o architekturze: Rogóżka.
Maj 26, 2013
Znikają kłódki
Maj 28, 2013

Dzień Dziecka uczcimy w MWW

foto: MWWMWW uczci Dzień Dziecka otwarciem gościnnej wystawy „Malarstwo Ceramika Tkanina”. Na ekspozycji znajdą się prace uczniów Zespołu Społecznych Szkół Specjalnych Stowarzyszenia HANDICAP we Wrocławiu, które w tym roku obchodzi swój jubileusz 20-lecia. Prezentowana wystawa jest podsumowaniem dorobku artystycznego uczniów szkół Stowarzyszenia HANDICAP w roku szkolnym 2012/2013.

Zespół Społecznych Szkół Specjalnych Stowarzyszenia HANDICAP – Stowarzyszenie na Rzecz Wyrównywania Szans Rozwojowych Dziecka o Obniżonej Sprawności we Wrocławiu realizuje program edukacyjny wzbogacony licznymi zajęciami arte-terapeutycznymi kształtującymi wrażliwość estetyczną oraz rozwijającymi zdolności postrzegania i rozumienia świata.

 Anna Kutera, artystka której prace znajdują się w kolekcji Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych i były prezentowane w MWW podczas wystawy „Pełnia Sztuczna” w 2012 roku, prowadzi w szkole Stowarzyszenia Handicap pracownię plastyczno- ceramiczną i pod jej okiem tworzone były zebrane na wystawie prace. Powstawały także w pracowni plastyczno- tkackiej i na warsztatach plastycznych pani Anny Dubińskiej oraz na zajęciach fotografii prowadzonych przez pana Pawła Stafija.

Stowarzyszenie HANDICAP — „Malarstwo Ceramika Tkanina” 29.5.13–10.6.13 Edukacja, Wystawa Strefa Miejska

wernisaż 29.5.13 (środa), godz. 16

wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress